“VBC GRUP” Sia

Uzņēmums ’’VBC GRUP’’ Sia dibināts 2009. gadā, ar sākotnējo mērķi piedāvāt klientiem lauksaimniecības tehniku un nodrošināt augstas kvalitātes pēcpārdošanas servisu. Izpētot tirgus situāciju un pieprasījumu tika izvēlēti piegādātāji, kuri var nodrošināt ātru piegādi un servisa atbalsta reaģēšanas laiku, kā arī tiek veikta sadarbība ar Latvijas lielākajiem tehnikas tirgotājiem. Uzņēmums ir 100% Latvijas uzņēmums ar savu kapitālu. Uzņēmumam ir izveidotas savas preču zīmes un dizaina patenti, kuri ir reģistrēti ES. Uzņēmums ņem dalību arī starptautiskajās izstādēs, tādās kā AGRITCHNICA Hanoverē. Laikam ejot un izanalizējot tirgus situāciju tika izveidoti un atdalīti uzņēmuma darbības virzieni.

  • Tirdzniecība un serviss, ar savu preču zīmi VBC
  • Lauksaimniecības, mežsaimniecības un industriālās tehnikas ražošana, kurai ir piešķirta atsevišķa preču zīme RCH
  • Inženiertehniskie pakalpojumi, tehnikas prototipu izveide un pētniecība.
  • Tirdzniecības nodaļa piedāvā plašu tehnikas klāstu un ir šo ražotāju dīleris un servisa dienests. Servisa atbalsts ir pieejams 24/7 Servisa dienestam ir aprīkotas servisa automašīnas, lai varētu veikt darbus uz vietas pie klienta.
  • Ražošanas nodaļa piedāvā Latvijā izstrādātas un ražotas pļaujmašīnas, hidrostacijas, kā arī ceļu būves un uzturēšanas aprīkojumu.
  • Inženiertehniskā nodaļa veic jaunu prototipu izstrādi un testēšanu, veic esošās tehnikas modernizācijas darbus, kā arī izgatavo speciālas iekārtas pēc klienta vēlmēm. Īpaši tiek pievērsta uzmanība ar hidraulisko piedziņu darbināmu iekārtu izstrādei un dabai draudzīgu, ar elektroenerģiju darbināmu produktu radīšanai.

Atbilstoši starptautiskajiem standartiem uzņēmums ir sertificēts pēc ISO 9001:2015 un ISO 14100:2015.  Produkcijas sertifikāciju veic trešā puse saskaņā ar direktīvu 2006/42/EC, lai būtu maksimāli korekts vērtējums un atbilstoši rezultāti.